close

MASZ PYTANIA ?                  

ZADZWOŃ : +48  531 066 123           

+48 608 116 005           

 

 

Podstawowe informacje : 

 

 

Oferujemy na sprzedaż domy jednorodzinne na kameralnym osiedlu położonym przy ul. Leśnej w cichej i spokojnej miejscowości Czarlin.

Powierzchnia całkowita domu wynosi 120,63 m2, powierzchnia działek ok. 500 m2.

Na parterze usytuowano salon z aneksem kuchennym,łazienkę ,hol oraz garaż, na piętrze znajdują się 4 pokoje oraz łazienka .Każdy część posiada dodatkowo poddasze .

Zapewniamy bogaty standard wykończenia.

Domy wyposażone w ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła renomowanej firmy ,  kominek  , rekuperację , odkurzacz centralny

Położenie osiedla, dookoła którego rozciągają się rozległe lasy,pola jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku, jak również sprzyja całkowitemu wyciszeniu po całym dniu ciężkiej pracy.

Na szczególną uwagę zasługuje dogodne położenie inwestycji, które umożliwia swobodny i szybki dojazd do autostrady A1 (węzeł Swarożyn)

 

Domy gotowe do odbioru w 2018 roku

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

 

 

 

 

Standard na Osiedlu "Domy w Czarlinie"

Na Osiedlu staramy się sprostać wszystkim potrzebom przyszłych mieszkańców, dlatego oferujemy dodatkowe funkcjonalności w stanie deweloperskim. W każdym domu stawiamy przede wszystkim na energooszczędność czyli niskie zapotrzebowanie na energię  dlatego materiały oraz technologia budownia spełnia te wymogi.Dodatkowo każdy z lokali zostanie wyposażony w system wentylacji z odzyskiem ciepła - rekuperację oraz wysokosprawną instalację grzewczą której źródłem będzie pompa ciepła   , a także możliwość podłączenia systemu inteligentnego zarządzania domem. Dla podwyzszenia komfortu zapewniamy również rozbudowaną instalację elektrycznąoraz instalację odkurzacza centralnego . W standardzie znajduje się także mozliwość podłaczenia kominka, jako dodatkowa możliwość ogrzewania pomieszczeń. Wszystkie elementy są odpowiednio zabezpieczone i gotowe do użytku.  Każdy lokal posiada własny ogrodzony ogródek. Zadbaliśmy również o wysokie parametry izolacji termicznej ścian i dachu aby koszty ekspoatacji bydynku były jak najniższe.

Jak widać stan deweloperski może być różnie definiowany w zależności od indywidualnego standardu pracy firmy deweloperskiej realizującej inwestycję. Kupując dom koniecznie trzeba zatem szczegółowo przeanalizować zakres technologiczny wznoszenia budynku oraz wykończenia. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której będziemy musieli na własną rękę i dodatkowym kosztem załatwiać to, co u innego dewelopera jest w standardzie. Jeśli zależy Ci na uczciwym i ludzkim podejściu, zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

+48 531 066 123

+48 608 116 005

e-mail:

biuro@domywczarlinie.pl

sprzedaz@domywczarlinie.pl

zapytania@domywczarlinie.pl

Adres Inwestycji:

Czarlin , ul.Leśna 

 83-110 Tczew